צילום בת מצווה –כדאי לדעת, חומר למחשבה

תגובות

תגובותצילום בת מצווה –כדאי לדעת, חומר למחשבה..בשנתיים שלש האחרונות הטרנד התחיל וכיום כולם כבר בעניין הבוק בת מצווה שהגיע גם לארץ נהדרת וקיבל שם חדש "בת מיצווש" שכל כך תפס את התודעה של כולם. כשמגיעה השעה לחגוג ההתרגשות מתחילה, והמסע מתחיל. עושים השוואה בין החברות מי עשתה בוק ואיפה, מי צילם צילמה אותה, איזה סוג של בוק נבחר. להורים זה לא ממש קל כיוון שמדובר גם בהשקעה של זמן וגם בבחירת הצלם, צלמת, צלמים שיתאימו הן לסגנון,הן למחיר והן לחיבור האנושי.
חשוב לזכור שעבור ילדה בת 12 ילדת הבת מצווה זהו רגע שיא בחייה, והרגע הזה חשוב מאד ומשמעותי ביותר כיוון שכל הארוע הזה יכול להפוך לארוע מכונן בחייה הצעירים ולהשפיע על הבטים רבים בהמשך חייה מבחינה חברתית, מקובלות בחברה, בניית ביטחון עצמי, תחושת האני הצומח לגובה ועוד..

אין ספק כלל שמדובר בחוויה, ובחירת הצלם / צלמת מאד חשוב (לחצו כאן למאמר בנושא). יום הצילומים מלווה בהתרגשות רבה גם לבת המצווה וגם להורים המלווים. פעמים רבות יום הצילומים מתחיל לאחר שהצלמת נבחרה לאחר סקר, וזו בעצם הפגישה פנים אל פנים הראשונה. במפגש הזה נפגשים אנשים זרים וכשמסיימים את אותו יום צילומים נרקמת ידידות וחיבה בין הצלמת לבת המצווה ולהורים גם יחד. כל צלם או צלמת שישאירו תחושה של חוויה בסיום יום הצילומים לילדת בת המצווה - אותם כדאי לבחור.
העוצמות הללו משמעותיות לבת המצווה ולא פחות חשובות לקשר בין ההורים לילדת בת המצווה. אחרי הכל ההורים הם אלו שמאפשרים את הארוע כולו.

ישנם כמה דברים שרצוי לדעת כשמגיעים ליום ולרגע שבו נכנסים לתהליך בחירת הצלם צלמת או צלמים.

בהצלחה